NESTOR

Szanowni Państwo,

zapraszam do uczestnictwa w „NESTOR - kursie dobrych praktyk w zakresie edukacji medycznej”. Kurs skierowany jest do pracowników kadry dydaktycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Celem kursu jest wprowadzenie Państwa w tematykę związaną z filozofią edukacji (w tym edukacji skoncentrowanej na studencie oraz aspektach oceniania studentów i motywowania), metodami nauczania, kompetencjami społecznymi studentów oraz ewaluacją kształcenia.

Szkolenie dostępne jest od dnia 25 kwietnia 2023 r. na platformie POLAT - WISUS -> SYSTEMY-> POLAT w zakładce Courses (tam również znajdują się szczegółowe informacje dotyczące kursu).

REKRUTACJA

W rekrutacji mogą uczestniczyć pracownicy kadry dydaktycznej (300 osób). Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły.

Nabór realizowany jest w ramach projektu „Uniwersytet z Misją - Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i wdrażany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zgodnie z umową o dofinansowanie nr POWR.03.05.00-00-Z068/18”.

W przypadku jakichkolwiek pytań - zapraszam do kontaktu z Centrum E-Learningu (cel@ump.edu.pl).

Patryk Gawor
p.o. Kierownik Centrum E-Learningu